Aktyviai minime 30-tąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines. Mokyklos futbolo aikštyne susirinko moksleiviai, mokytojai, administracijos atstovai, kad kartu sušoktų šiais metais lietuvių į Euroviziją išsiųstą šokį. Kas kaip mokėjo, tas taip judėjo! Bet akivaizdu, kad viename būryje mums gera ir drąsu atsipalaiduoti. Mūsų šokio video galima rasti spustelėjus šią nuorodą: https://youtu.be/ZCxpdXMmKOk

Galerija

Sporto šventė mažyliams 2020 vasario 10d. į mokyklos sporto salę sugūžėjo Vaišvydavos pagrindinės mokyklos bei Kauno r. Girionių darželio priešmokyklinukai. Aktyvų ir linsmą jų užimtumą organizuoti padėjo mūsų partneriai ir draugai "Tornado" krepšinio mokykla ir treneris Andrius Macijauskas. Po aktyvių užsiėmimų mažyliai iškeliavo be galo laimingi ir iš naujo pamilę sportą.

Aktyvi pertraukėlė ir naujų krepšinio lankų testavimas Visos dienos mokykloje

Mokykla įsigijo du papildomus krepšinio lankus ir juos įrengė pritaikydami pradinukams. Moksleiviai aktyviai ir linksmai šiuos lankus išbandė, labai jais džiaugėsi.

aktyvi mokykla

Sausio 13d. 13val. vyko 1-7 kl. mokinių bei mokytojų pėsčiųjų žygis NEUŽMIRŠTUOLĖ, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti. Žygio maršrutas Vaišvydava-Girionys-Vaišvydava