ANTROKAI GILINA SKAITYMO ĮGŪDŽIUS

Antrokai mėgsta skaityti, dažnai lankosi mokyklos bibliotekoje. Šįkart jie lankėsi Maironio vaikų literatūros muziejuje ir garsiai skaitė V. Žilinskaitės,, Zuzės naktį". Vaikams labai patiko daryti tai persikūnijus į skaitomo kūrinio veikėjus. Mokinukai greitai tapo ,,motociklininku", ,,šarka", ,,zuikiu ", kitais personažais. Buvo smagu persikelti į kūrybines dirbtuvėles ir pasigaminti žaisliuką eglutei. Bet labiausiai visi džiaugėsi, dovanų gavę po knygelę ir patobulinę skaitymo įgūdžius!