KONKURSAS,, ĮSPŪDINGIAUSIAS MEDIS ŠALIA MANO NAMŲ‘‘

Mokykla, atstovaujama 6 klasės mokinio DANO BURBULIO, sėkmingai pasirodė ir pelnė diplomą Vilniaus universiteto paskelbtame konkurse,, ĮSPŪDINGIAUSIAS MEDIS ŠALIA MANO NAMŲ‘‘. Svarbu, kad konkurso idėja, rūpestis mus supančia gamta labai sudomino mokinį, gyvenantį Panemunės šilo apsuptyje. Berniukui pavyko pateikta didingo ąžuolo nuotrauka ir aprašymu parodyti ne tik žinias ir susidomėjimą, bet ir didžiulę mus supančių medžių vertę ir reikšmę.