1-4 KLASIŲ STEAM KONFERENCIJA

Paskutinės mokslo metų dienos pradinių klasių mokiniams buvo gana įtemptos: visi mokiniai baigė atlikti paskutines STEAM projektines veiklas ir ruošėsi savo klasės projektą pristatyti konferencijoje. 1 klasė atliko ir pristatė projektą,, Kas važiuoja miesto gatvėmis‘‘. 2 klasė bendruomenei pateikė projektą,, Aplinkos įtaka sėklų daigumui‘‘. Trečiokai nagrinėjo ir susirinkusius supažindino su atliktu darbu,, Kiek vandens yra žemėje‘‘. 4 klasės mokiniai, pasirinkę projektą,, Sliekų pasaulis‘‘ , tyrinėdami bestuburius sugebėjo išgirsti net jų skleidžiamus garsus. Visi projektai mokiniams buvo įdomūs, rėmėsi vaikų patirtimis ir ekologiniu mąstymu, gebėjimu apibendrinti bei daryti išvadas.