2023 M. PROJEKTO,,KALBŲ KENGŪRA‘‘ PASIEKIMAI

Sulaukėme vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo,, Kalbų kengūra 2023‘‘apdovanojimų. Ypač sekėsi anglų kalbos mokytojos Natalijos Daukšienės mokiniams. ,,Auksinės kengūros‘‘ diplomais apdovanotos aštuntokės Martina Boeri, Rugilė Burinskaitė ir Deina Čiurlytė. ,,Sidabrinę kengūrą‘‘  pelnė šeštokė Ugnė Poderytė ir aštuntokai Klaidas Čirūnas bei Mantas Muleckas. Lukas Mendžickas įvertintas ,,Oranžine kengūra‘‘, o dar penki antros ir aštuntos klasės mokiniai gavo padėkas. Džiaugiamės jūsų pasiekimais!