PATYRIMINĖ,,KIŠKUČIŲ'' VEIKLA

"Kiškučių" grupė, sulaukusi gražaus oro, pėstute keliavo į Kauno regioninio parko Pakalniškių piliakalnį. Vaikai labai džiaugėsi, galėdami smagiai bėgioti, pakilti ir nusileisti, vėl pakilti, ir vėl leistis žemyn nuo piliakalnio! Prieš jų akis atsivėrė beribė Kauno marių mėlynė! O veikti tikrai buvo ką: po kojomis mėtėsi begalė šakelių, akmenukų, sraigių... Ir viskas įdomu, nauja! Beliko tik stebėtis, gėrėtis augalais, medžiais, viską rinkti, skaičiuoti, dėlioti raideles, ornamentus. O kaip smagu akmenukus į vandenį mėtyti ir žiūrėti, kas toliau numes.
Kokia turininga patyriminė veikla su STEAM elementais! Ir koks saldus popiečio miegas!