BANDYMŲ IR EKSPERIMENTŲ PAMOKA

Chemijos mokytoja Vilija Jakubčionienė ir 8 klasės mokiniai trečiokus pakvietė į bandymų ir eksperimentų pamoką. Mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su mokslininko – tyrėjo profesija ir atlikti keletą eksperimentų patys. Ypač  visiems patiko  gaminti   „dramblio pastą“,   piešti dažais ant pieno, stebėti kaip burbuliuoja „Lavos lempa“. Trečiokai buvo labai susidomėję, aktyviai įsitraukė į veiklą,  patyrė daug gerų emocijų, juoko ir džiaugsmo.

3 klasės mokytoja Sigutė Butienė