TARPTAUTINIO EDUKACINIO KONKURSO ,,OLYMPIS 2023'' - RUDENS SESIJOS PASIEKIMAI

Sulaukėme edukacinių konkursų,,Olympis'' Rudens sesijos apdovanojimų. Kraitis gausus:gavome 1 medalį, 19 diplomų ir 2 padėkas. Medaliu (trys I-II laipsnio diplomai) apdovanotas 2 klasės mokinys DOVIDAS BLAŠKEVIČIUS. Trimis I laipsnio diplomais apdovanota 2 klasės mokinė AGNIETĖ ŽEMAITAITĖ, Antrokė KAMILIJA KOVALENKO pelnė taip pat tris I-II laipsnio diplomus. Net penkių I-II laipsnių diplomų nusipelnė šeštos klasės mokinys LUKAS MENDŽICKAS, o keturių - jo klasės draugas PAULIUS LEKŪNAS. Šeštokė EMILIJA GABĖ gavo vieną III laipsnio diplomą. Džiaugiamės mokinių pasiekimais. Kviečiame visus dalyvauti OLYMPIS Pavasario sesijoje kovo 1-31 dienomis!