UTA įgyvendinimas

,,ŽIEMOS PUOKŠTĖ KMAIK 2022''
Mokykla glaudžiai bendradarbiauja su socialiniu partneriu - Kauno miškų aplinkos ir inžinerijos kolegija. Šįkart kolegija pakvietė mus į tarptautinę parodą – konkursą „Žiemos puokštė KMAIK 2022“. Mokyklos 8 klasės mokinės Martina Boeri ir Rusnė Razbadauskaitė konkursui pateikė kalėdinės dekoracijos darbus tema ,,Šviesk, Kalėdų žvaigžde!“, Mokinių darbai pateko tarp geriausių ir buvo apdovanoti 2 ir 3 vietos diplomais. Merginoms pasiruošti padėjo dailės ir technologijų mokytoja Dijana Skučienė. Labai džiaugiamės, kad renginio dalyvius pasveikinti buvo pakviestas mokyklos choras. Chorui vadovauja muzikos mokytoja Ramunė Lukoševičiūtė.