UTA įgyvendinimas

,,RUGUTĖS'' FONDO PADĖKOS RENGINYS

Mokykloje vykusi vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, labdaros fondo „Rugutė“ organizuota„ Pyragų diena“ ir akcijos metu paaukotos lėšos pasiekė tikslą: į organizatorių sąskaitą mokykla pervedė 550 eurų. Į šią akciją susibūrė didelis būrys – virš 40 Kauno miesto švietimo įstaigų. Šiais neramiais laikais Kauno, o ir visos Lietuvos žmonės tampa vis jautresni nelaimės ištiktam, o labdaros ir paramos tradicijos rodo brandžią visuomenę. Akcijos organizatoriai, norėdami padėkoti gausiam būriui dalyvių, pakvietė visus į padėkos koncertą. Renginio dalyvius sveikino ir akcijos dalyviams dėkojo „Rugutės“ fondo direktorė Edita Abrukauskienė, Japonijos - Lietuvos draugystės asociacijos atstovai, linkėjimus perdavė Japonijos ambasados atstovai ir ponia Yuko Yamasaki.