VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Teisinė informacija
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

,,RUGUTĖS'' FONDO PADĖKOS RENGINYS

Mokykloje vykusi vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, labdaros fondo „Rugutė“ organizuota„ Pyragų diena“ ir akcijos metu paaukotos lėšos pasiekė tikslą: į organizatorių sąskaitą mokykla pervedė 550 eurų. Į šią akciją susibūrė didelis būrys – virš 40 Kauno miesto švietimo įstaigų. Šiais neramiais laikais Kauno, o ir visos Lietuvos žmonės tampa vis jautresni nelaimės ištiktam, o labdaros ir paramos tradicijos rodo brandžią visuomenę. Akcijos organizatoriai, norėdami padėkoti gausiam būriui dalyvių, pakvietė visus į padėkos koncertą. Renginio dalyvius sveikino ir akcijos dalyviams dėkojo „Rugutės“ fondo direktorė Edita Abrukauskienė, Japonijos - Lietuvos draugystės asociacijos atstovai, linkėjimus perdavė Japonijos ambasados atstovai ir ponia Yuko Yamasaki.

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.