PENKTOKAI T. IVANAUSKO ZOOLOGIJOS MUZIEJUJE

5 klasės mokiniai pažintinės veiklos dieną aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų ir susipažino su visomis ten eksponuojamomis ekspozicijomis: bestuburių, vabzdžių, žuvų - roplių, paukščių ir žinduolių. Mokiniams viskas buvo labai įdomu, nors muziejuje lankėsi, tikrai, ne pirmą kartą. Vieni daugiau laiko praleido žinduolių skyriuje, kitiems gi, įdomesni pasirodė vabzdžiai ar šaltakraujai ropliai. Net muziejaus darbuotojai pagyrė penktokus už didelę kantrybę ir susidomėjimą. Gal penktokų klasėje auga naujas profesorius T. Ivanauskas?