VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Administracinė informacija
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt
EDUKACIJA KAUNO APSKRITIES VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE
Kultūrinės - pažintinės veiklos dieną pirmokai ir antrokai lankėsi Kauno  apskrities Viešojoje bibliotekoje ir dalyvavo edukacijoje ,,Gamtos formų atspaudai”. Šaunios vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės pristatė leidinius apie gamtą, parodė ,,dainuojančių ir ošiančių “ knygelių, o vėliau mokinukai piešė gamtos formų atspaudus naudodamiesi įvairių medžių lapais bei  antrinėmis žaliavomis.

Ir taip popieriaus atraižos, susidėvėjusios knygos puslapiai, išmarginus juos augalų atspaudais, pavirto naujais atvirukais ar net nuostabiais paveikslais!

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.