KINGS-2022 PAVASARIO SEMESTRO PASIEKIMAI

Sveikiname Jūsų mokyklą tapus viena iš 200 aktyviausių Lietuvos mokyklų KINGS olimpiadų 2022 pavasario semestre.

Mokyklos pasiekimai:

√ Kauno Vaišvydavos mokykla tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių dalyvavusių KINGS anglų kalbos olimpiados finale skaičių.

√ Kauno Vaišvydavos mokykla tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą matematikos olimpiados finale skaičių.

√ Kauno Vaišvydavos mokykla tapo viena iš TOP 50 mokyklų Kauno regione pagal mokinių gavusių I žinių lygmenį patvirtinantį diplomą lietuvių kalbos olimpiados finale skaičių.

Pedagogai, kurie ruošė mokinius KINGS olimpiadoms:

Lolita Jarašūnienė; Natalija Daukšienė; Sigutė Butienė; Renata Vilkinienė