VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Naujienos
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

,,SUDIE, MOKYKLA!‘‘

5-8 klasių mokinių paskutinė mokslo metų šventė buvo skirta padėkoti mokiniams už jų mokslo metų pasiekimus ir gerus darbus. Žinoma, svarbiausi tądien buvo aštuntokai, kurie jau palieka mūsų mokyklą ir kelia sparnus į gimnazijas. Vyriausieji mokyklos mokiniai atsisveikino su savo pirmąja mokykla, klasės auklėtoja ir mokytojais. Jau tradicija tampa mokyklai palikti atminimą apie save – aštuntokai pasodino puikiąją magnoliją. O atminčiai – surengė fotosesiją prie ,,Žinių laivės‘‘.

Aukšto skrydžio, mieli mūsų mokiniai!