VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Naujienos
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

,,MANO GAUBLYS 2022''

Skatindama mokinius domėtis Lietuvos ir pasaulio pažinimu, Lietuvos geografijos mokytojų asociacija organizavo pasaulio pažinimo olimpiadą “MANO GAUBLYS 2022”
mokyklose. Mokiniams tai buvo puiki galimybė pagilinti geografijos žinias ir sužinoti naujų dalykų. Jie atliko Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parengtas užduotis. Kovo 3 d. olimpiada vyko mokykloje, kurioje dalyvavo 6, 7, 8 klasių mokiniai. Sveikiname ir nuoširdžiai džiaugiamės darbščių mokinių sėkme. Dėkojame Rugilei Burinskaitei (I vieta) ir Rusnei
Razbadauskaitei (II vieta) iš 7 klasės, 8 klasės mokiniui Tomui Garbauskui ir 6 klasės mokinei Alinai Katiliavaitei, kurie pradžiugino aukštais rezultatais ir garbingai atstovavo  savo mokyklai.

Parengė geografijos mokytoja R. Vaitiekūnienė
Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.