VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Administracinė informacija
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

 

Informacija apie mokinių priėmimą į mokyklą 2022-2023 m. m.

 

Prašymai pradėti mokytis priešmokyklinėje (4 val. trukmės) klasėje, 1-8 klasėse 2022-2023 m. m. bus registruojami elektroniniu būdu per informacinę sistemą https://imokykla.kaunas.lt nuo 2022 m. kovo 15 d.

Registracija per informacinę sistemą vykdoma iki gegužės 31 d., vėliau prašymus galima pateikti tik pasirinktoje mokykloje.

Prašymai pradėti mokytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą (12 val. trukmės) registruojami elektroniniu būdu per informacinę sistemą https://idarzeli.kaunas.lt bet kuriuo metu, nurodant nuo kurių mokslo metų pradžios (pvz. 2023-09-01) pageidaujate pradėti lankyti.

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.