VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Tyrimai ir analizės
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt
DIDELI DARBAI LIETUVAI
,,Lapiukų'' darželio grupės vaikai susidomėję dalyvavo respublikinėje parodoje- akcijoje ,,Dideli darbai Lietuvai - padaryti mažomis rankytėmis". Parodos tikslas buvo iš įvairia technika atliktų kūrybinių darbelių, skirtų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai,,,išausti'' kaip galima ilgesnę juostą. Mūsų mažieji ,,audėjai'' juostą piešė, lankstė, aplikavo, pynė, tapė........Kruopščiai išmatavus paaiškėjo, kad juostos ilgis siekia 5 metrus 85 centimetrus, o plotis - 80 centimetrų.Vaikai Lietuvai įteikė didelę dovaną! Kartu su ugdytiniais juostą matavo mokytojos Audronė Šerkšnienė ir Vitalija Laurinavičienė.
darž3
Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.