PADĖKA MOKYKLOS BENDRUOMENEI
Norime padėkoti Vaišvydavos mokyklos bendruomenei, kuri pradžiugino artėjančių švenčių proga savo kurtais sveikinimais LSMU Kauno ligoninės Slaugos klinikos pacientus.Šiuo sunkiu metu, kai apribotas bendravimas su artimaisiais, senoliams svarbu jausti, kad jie nepamiršti, reikalingi. Visi žino, kad dėmesys gydo geriau už bet kokius vaistus-tai matėsi sujaudintose senelių akyse. Ačiū Jums už Jūsų širdžių šilumą, už Jūsų brangų laiką, skirtą mums, už džiaugsmo akimirkas.
Sėkmės darbuose, neblėstančių šypsenų, gražių dienų, sielos ramybės, linki Slaugos klinikos pacientai ir darbuotojai.