SĖKMĖ KALĖDINIO ATVIRUKO KONKURSE

Vilkaviškio vyskupijos Katechetikos centro organizuojamas Kalėdinio atviruko konkursas, skirtas Jėzaus gimimo iškilmei paminėti, šiais metais švenčia mažą jubiliejų – vyko jau penktus metus iš eilės. Konkurso tikslas – paskatinti mokinių domėjimąsi Įsikūnijimo paslaptimi, puoselėti meninę saviraišką, kūrybingumą ir suteikti galimybę išreikšti savo idėjas. Šiais metais konkursą jau galima vadinti respublikiniu, nes darbų gauta ir iš Kauno arkivyskupijoje esančių mokyklų.

2021-ųjų Kalėdinio atviruko konkurso rengėjai sulaukė net 171 konkurso nuostatus atitinkančių 1-4 klasių darbų, o visose amžiaus grupėse-379 darbų.

Vertinimo komisija 1-4 klasių grupėje II vietos laimėtoja paskelbė Lucią Boeri, Kauno Vaišvydavos mokyklos 3 klasės mokinę. Mergaitės mokytojos Dalia Bajarūnienė ir Dijana Skučienė.