ATŠVAITŲ DIENOS AKCIJA

Lietuvos automobilių kelių direkcija trečiąjį spalio ketvirtadienį paskelbė Atšvaitų diena. Šią dieną visuomenė raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų. Į Atšvaitų dienos akciją aktyviai įsijungė mokyklos 1-5 klasių mokiniai, kurie kelias dienas gamino atšvaitus, žiūrėjo atšvaitų svarbą deklaruojančius filmukus, dalyvavo diskusijose, siekdami būti matomais ir saugiais tamsiuose keliuose.

Neformaliojo švietimo mokytoja- ekspertė Nijolė Dilevičienė