EDUKACIJA KAUNO TVIRTOVĖS KARO TECHNIKOS MUZIEJUJE
Vyriausieji mokyklos mokiniai (7-8 kl.) pažintinių veiklų dieną lankėsi Kauno tvirtovės karo technikos muziejuje. Muziejus yra unikalus savo eksponatais. po atviru dangumi eksponuojantis Lietuvos kariuomenės naudotą karinę techniką. Tai laivų pabūklai, radiolokatoriai, įvairūs sunkvežimiai, tankai, lėktuvai, inžinerinė technika, karo lauko ligoninės automobilis, netgi iš Afganistano mūšių remontui parskraidintas karinis lėktuvas- iš viso virš 150 eksponatų. Įdomiausia, kad į kai kuriuos iš jų galima įlipti ir pasėdėti. Mokiniams, o ypač vaikinams, muziejus labai patiko. Kai kurie iš jų sakė, kad tokiame muziejuje noriai apsilankytų ir jų tėvai.