UTA įgyvendinimas

,, GIMTOJO KRAŠTO ŽEMĖLAPIS.''
Spalio 15 dieną 5-6 klasių mokiniai dalyvavo išvykoje po gimtąjį kraštą. Šįkart buvo nuspręsta aplankyti puikųjį Birštoną.
Sakraliniame muziejuje mokiniai susipažino su palaimintojo kankinio Teofiliaus Matulionio gyvenimu, o vėliau gamino kvapnųjį miesto simbolį- banginuką. Daug teigiamų emocijų patirta lankantis Birštono apžvalgos bokšte, ragaujant mineralinį vandenį iš kelių versmių. Mieste ir jo apylinkėse daugybė lankytinų objektų, todėl išvykai skirtas laikas prabėgo labai greitai, o mokiniai dar kartą įsitikino, kad geriau vieną kartą pačiam pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti...