PROJEKTAS,,NEMUNO TĖKMĖS GREITIS‘‘

Aštuntokai dalyvavo gamtamoksliniame projekte „Nemuno tėkmės greitis“. Technologijų pamokų metu jie iš įvairių lengvai prieinamų medžiagų konstravo laivus. Su savo pasigamintais laivų modeliais mokiniai nuvyko į Panemunę ir Nemune atliko tyrimą. Mokiniai Nemune plukdė laivus ir skaičiavo upės tėkmės greitį. Su biologijos mokytoja mokiniai apibūdino Nemune ir prie jo gyvenančius gyvūnus, grožėjosi gausia ančių populiacija. Po įdomios gamtamokslinės veiklos aštuntokai pramogavo sporto aikštyne.