,,Sveikinam Laisvę''
Mokyklos bendruomenė, pasitikdama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, surengė šventinę vaizdo konferenciją. Susitikimo dalyviai renginį pradėjo giedodami Tautišką giesmę. Po to sekė aštuntoko Vakario parengtos pateiktys apie Kovo 11-ąją, ketvirtokų mintys apie Lietuvą-Tėvynę, sesučių Vanesos ir Neringos daina,,Nupiešiu Lietuvą'', daina,,Laisvė'', kurią atliko trečiokė Estela. Ypatingo dėmesio sulaukė pirmokas Jokūbas, konkurso,, Jei prakalbėtų, daug pasakytų''dalyvis, pristatydamas kūrinį apie lino gyvenimą. Renginyje taip pat buvo pademonstruoti kūrybiniai mokinių darbai, dalyvavę miesto mokinių parodoje,,Laisvė gyvena mūsų širdyse''. Šventinę popietę baigėme mintimi, kad kiekvienas mūsų savo darbais, idėjomis, puikiais rezultatais kasdien auginame savo valstybę.