Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu 2020-10-28 Nr. A-3450 ,Dėl Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus spalio 21 d. įsakymo NR. A-3356 "Dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimą mažinančių priemonių Kauno Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje nustatymo" pakeiitmo mokykloje 1-8 klasių mokiniams ir visiems darželio grupių vaikams nuo 2020-10-21 iki 2020-11-13 įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

Įsakymas

Įsakymo pakeitimas