VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Administracinė informacija
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

INTEGRUOTAS PROJEKTAS  „NEMUNO TĖKMĖS GREIČIO NUSTATYMAS“

Spalio mėnesį 8-os klasės mokiniai vykdė integruotą projektą „Nemuno tėkmės greičio nustatymas“. Kūrybinius gebėjimus jie demonstravo technologijų pamokų metu konstruodami laivus, o upės tėkmės greitį mokėsi apskaičiuoti fizikos pamokų metu. Smagu ir įdomu aštuntokams buvo Nemuno pakrantėje. Kiekvienas išbandė savo laivo galimybes. Išmatavę plukdymo trasos ilgį, plaukimo laiką, mokiniai skaičiavo Nemuno tėkmės greitį. Įsitikinome, kad matavimo rezultatus lėmė ir laivo konstrukcijos ypatybės, ir stiprus vėjas. Projektinę veiklą aštuntokai baigė pramoga Panemunės sporto ir žaidimų aikštelėje.

Fizikos mokytoja Nijolė Dilevičienė, technologijų mokytoja Dijana Skučienė

Galerija

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.