VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Administracinė informacija
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

STEAM UGDYMO BŪRELIO VEIKLA
,,Gudročių klubas'' – vienas iš daugelio mokykloje veikiančių neformaliojo švietimo būrelių. Būrelio veikla tampriai susieta su vaikų gamtamoksliniu ugdymu. Vaikai užsiėmimų metu atlieka įvairius bandymus.Jie tiria medžiagų cheminę sudėtį, šiluminius, optinius, elektrinius, magnetinius reiškinius.
Eksperimentuoti mėgsta visi. Daug džiaugsmo ir puikių emocijų patyrė pradinių klasių mokiniai piešdami ant pieno. Vieniems pavyko išgauti debesėlį, kitiems vorą, gėlių žiedus ar ryškias geometrines figūras. Šaunu, kad susidomėję jaunieji dailininkai-eksperimentatoriai žadėjo eksperimentą pakartoti namuose.

Būrelio vadovė Nijolė Dilevičienė

 20200923 133140

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.