RESPUBLIKINĖ PARODA,,ŽAISK, JUOKAUK, SU RAIDĖMIS DRAUGAUK''

,,Lapiukų" ir ,,Voveriukų"grupių vaikai dalyvauja Alytaus l/d ,,Obelėlė''organizuojamoje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje,,Žaisk, juokauk, su raidėmis draugauk". Su vaikais svarstėme, kokio dydžio ir kokias raides dekoruosime, kokią techniką pasirinksime...Galvojome žodžius, sakinius su šiomis raidėmis, vaikai čia pat kūrė juokingus, pačių pramanytus žodžius. Parodoje dalyvauja pedagogės Vitalija Laurinavičienė, Violeta Tomkuvienė, Dalia Vaitkevičienė. Darbai bus eksponuojami Alytaus J. Kunčino viešosios bibliotekos Vizgirdo filiale nuo 2020 kovo 1d. Iki balandžio 1d.

20200204 071346