ADVENTO POPIETĖ,,KALĖDŲ BELAUKIANT''
Šventiškai nusiteikusi mokyklos bendruomenė penktadienio popietę rinkosi į advento popietę,,Kalėdų belaukiant''.Susirinkusiems norėjosi pabūti drauge, išgirsti įdomių padavimų, susipažinti su burtais, sugiedoti keletą giesmių, pasivaišinti advento valgiais. Į bendruomenės šventę atvyko Aukštosios Panemunės švč. M. Marijos bažnyčios klebonas Rimantas Baltrušaitis, pasveikinęs visus jautriais žodžiais.
Renginys labai pavyko, sujaudino vaikų nuoširdumas ir širdžių šiluma.