PROJEKTAS,,NAMUS PUOŠKIME KITAIP''
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija pakvietė mokyklą dalyvauti projekte,,Namus puoškime kitaip''. Mokiniai iš įvairių šalies mokyklų dalyvavo praktinėse kalėdinių puošmenų gamybos dirbtuvėse, mokėsi panaudoti antrines žaliavas dekoracijų gamybai ir galiausiai dalyvavo namų puošybos konkurse. Mokyklai atstovavusios aštuntokės Emilija ir Nerida labai džiaugėsi, išmokusios naujos puošimo technikos, pamačiusios kitų mokinių darbus ir taip praplėtusios savo akiratį.