Teisės aktų pažeidimai

,,KALBINUKŲ ŠVENTĖ: SEKU SEKU PASAKĄ"

Lapkričio 27 d. Kauno Vaišvydavos pagrindinės mokyklos 2 kl. mokiniai dalyvavo tradiciniame Kauno miesto pradinių klasių mokinių projekte „Kalbinukų šventė: seku seku pasaką”  Rokų gimnazijoje. Mokiniai žaidė, šoko ir vaidino savo kūrybos pasaką „ „Kaip mergaitė laimės ieškojo”.Buvo labai smagu susitikti su bendraamžiais iš kitų mokyklų, pažiūrėti jų sukurtų vaidinimų, pasidalinti gerąja bendradarbiavimo patirtimi.
IMG 20191127 184040