UTA įgyvendinimas

4 KLASIŲ MOKINIŲ ANGLŲ KALBOS KONKURSAS
Mūsų 4 klasės mokinių komanda ,,Vaisvydava Team'', sudaryta iš Alinos Katiliavaitės, Deivido Petraičio, Rusnės Razbadauskaitės, Neilo Zakšausko, parengta anglų kalbos mokytojo Sauliaus Pečkausko, dalyvavo Kauno miesto 4 klasių mokinių anglų kalbos konkurse ,,Akimirka su anglų kalba'' (,,English Flash''). Mokiniai atliko įvairias komandines užduotis: dėliojo žodžius pagal jų tvarką sakiniuose, įrašė trūkstamus dainos žodžius, atsakinėjo į klausimus apie Angliją, netgi rašė trumpą diktantą. Ketvirtokai sėkmingai susidorojo su visomis užduotimis, kurių daugelis buvo interaktyvios ir žaismingos, patobulino užsienio kalbos kompetenciją.

20191113 132400