TAPYBOS, FOTOGRAFIJOS, ŽEMĖS MENO PROJEKTAS-PLENERAS
Kasmetinis Kauno bendrojo ugdymo mokyklų žemės meno projektas- pleneras šiemet buvo skirtas iškiliai datai- Kauno Laikinosios sostinės 100-mečiui. Dalyviai turėjo atlikti darbą pasiūlyta tema,, Pajausk rudenį. Ženklai  ir atspindžiai Kauno tarpukario architektūroje''.Mokyklai atstovavusios mokinės-septintokė Gabrielė Kliokmanaitė, aštuntokės Skaistė Gervytė ir Vaiva Matakaitė tapė žymiausius Kauno modernizmui priskiriamus pastatus: Filharmoniją, Muzikinį teatrą ir Prisikėlimo bažnyčią. Vaiva Matakaitė už Filharmonijos pastato vaizdavimą pelnė II-osios vietos diplomą, kitos merginos buvo apdovanotos padėkomis. Sveikiname!