Valgiaraštis

Kariuomenė ir visuomenės dienos svečiai

Gegužės 20 dieną mokykla minėjo Kariuomenė ir visuomenės vienybės dieną. Ta proga į mokykla buvo pakviesti  Kauno regiono Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus atstovai. Svečių tikslas buvo supažindinti vyresniųjų klasių mokinius su Lietuvos profesionalia kariuomene, gebančia profesionaliai vykdyti jai iškeltas užduotis. Mokiniai buvo supažindinti su kariuomenės rūšimis, karjeros galimybėmis. Buvo rodoma filmuota medžiaga apie kariuomenės kasdieną, kalbama apie dalyvavimą tarptautinėse misijose. Mokiniai kariškiams uždavė nemažai klausimų. Tikėtina, kad iš dabartinių 16-mečių atsiras norinčių savo gyvenimą susieti su krašto apsauga.