Konkursas,,Raštingiausias pradinukas''
Mokykloje, kaip ir kasmet, vyko tradicinis ,,Raštingiausio pradinuko'' konkursas. Stipriausi 3-4 klasių lietuvių kalbos žinovai rašė tikrai sudėtingą diktantą,pareikalavusį ne tik gerų lietuvių kalbos žinių, bet gražios ir taisyklingos rašysenos. Trečiąją vietą užėmė 3 klasės mokinys Deividas Petraitis, antrąją- trečiokas Neilas Zakšauskas. Nė vienos klaidos nepadarė ir pirmąją vietą iškovojo ketvirtos klasės mokinė Rugilė Burinskaitė. Pirmosios vietos laimėtoja atstovaus mokyklai ,, Raštingiausio pradinuko'' konkurse mieste.