MOKOMĖS SVEIKOS MITYBOS ĮPROČIŲ

Mokykla daug pastangų deda ne tik ugdydama mokinių pažinimo kompetenciją, bet ir diegdama sveikos gyvensenos, šiuo atveju -sveikos mitybos, įpročius. Mokykloje lankėsi virtuvės šefai, kurie praktiškai parodė, kaip suderinti produktus ir pasigaminti vaikų pasirinktą desertą. Deserto gamybai buvo naudojami nesaldūs, natūralūs, be pridėtinių medžiagų produktai. Susirinkę 7 ir 8 klasių mokiniai labai džiaugėsi galimybe išmokti ir patiems pasigaminti graikišką desertą, juo labiau, kad desertus mėgsta visi. Projektą įgyvendina Kauno visuomenės sveikatos biuras, remiamas Europos sąjungos.

virtuvės š 1

viruvės4