Privatumo politika

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Mokinių asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Vaizdo asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Darbuotojų stebėsenos ir kontrolės darbo vietoje tvarkos aprašas

Prašymo įgyvendinti duomenų subjekto teisę (-es) forma

Įsipareigojimas saugoti asmens duomenų paslaptį

ATSAKINGI ASMENYS:

Atsakomybės sritis

Pareigos

Vardas, Pavardė

Telefono Nr., el. pašto adresas

Duomenų apsaugos pareigūnė (DAP)

Mokinių asmens duomenų teisinės apsaugos reikalavimų laikymosi kontrolės funkcijų vykdymas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nijolė Paužaitė

(8 37) 38 38 55

Duomenų subjektų asmens duomenų teisinės apsaugos reikalavimų laikymosi kontrolės funkcijų vykdymas Raštinės administratorė Rimantė Ežerskienė

(8 37) 38 38 54

Vykdomo vaizdo stebėjimo duomenų tvarkymas ir apsauga

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Vincas Cvilikas

8 67 22 97 05

KITA AKTUALI INFORMACIJA

Daugiau informacijos galite rasti:

Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas

Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas

Už Bendrojo duomenų apsaugos reglamento taikymo stebėseną Lietuvos Respublikoje atsakinga Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija

Kontaktinė informacija:

Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius
Tel. (8 5) 271 2804, 279 1445

Atmintinė  asmenims, ketinantiems kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.