VDM

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Veiklos sritys

Administracinė informacija

Teisinė informacija

Korupcijos prevencija

Paslaugos

Atviri duomenys

Asmens duomenų apsauga

Nuorodos

Nuotolinis mokymas

Neformaliojo švietimo programos
Adresas: Vaišvydo g. 28, LT-45486 Kaunas     Tel. (8 37 ) 38 38 54     El. paštas: vaisvydavosvm@vaisvydava.kaunas.lm.lt

Neformaliojo švietimo programų vykdymas mokykloje:

Pagal mokyklos nuostatus mokykloje yra įteisintos ir teikiamos pradinio, pagrindinio švietimo programos. Neformalusis vaikų švietimas mokiniams neprivalomas ir laisvai pasirenkamas. Neformalusis vaikų švietimas vykdomas per neformaliojo švietimo programas. Neformaliojo švietimo valandos skiriamos mokinių pasirinktoms saviraiškos programoms - meniniams, kalbiniams, sportiniams, sveikatos švietimo, moksliniams, technologiniams, socialiniams, komunikacinių technologijų ir kitokiems mokinių gebėjimams bei tautiniam tapatumui ugdyti: mokyklos tarybai pritarus, neformaliojo švietimo valandos skirtos sporto būreliams (krepšiniui, futbolui, dviračiams), dailės, saugaus eismo ugdymo būreliams , jaunučių chorui, merginų ansambliui, šokiams. Mokinių skaičius neformaliojo švietimo grupėje yra ne mažesnis kaip 12 mokinių. Neformaliojo švietimo valandos neskiriamos pasirenkamiesiems dalykams, dalykų moduliams, pagilintam dalykų mokymui. Neformaliojo švietimo veikla įrašoma į neformaliojo švietimo tvarkaraštį.

Neformaliojo švietimo programų tvarkaraščiai:
Pamokų tvarkaraščiai (lm.lt)

Mes naudojame slapukus
Savo svetainėje naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį (sekimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei jas atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.