KAUNO VAIŠVYDAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
2017 m. gegužės mėnesio veiklos planas
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius | ||||||
I. POSĖDŽIAI | ||||||||||||
1 |
Vaiko gerovės komisijos (VGK): „ Pagalbos teikimas mokiniams ir jų tėvams“. |
Dir. pav. kab. |
05-16 13.00 val. |
Pakviesti asmenys |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
2. |
Mokytojų tarybos: Darbotvarkė: 1. 2017-2018 m. m. ugdymo plano projektas: mokytojų darbo krūvio paskirstymas (K.Rupšys). 2. Pranešimas „ Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas (K.Rupšys). 3. Pranešimas „ Darželio grupės vaikų pasiekimai ir pažanga“ (J.Andriuškevičienė, R.Grincevičienė). 4. 1-5 klasių mokinių II ir metinio pusmečių pažangumo, mokymosi pasiekimų, lankomumo ir elgesio pokyčių analizė. |
8 kab. |
05-30 13.45 val. |
Nariai |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
II. METODINIŲ GRUPIŲ VEIKLA | ||||||||||||
1 |
Pradinių klasių: Pranešimas „ Kūrybinio mąstymo ugdymas pradinėse klasėse“. |
2 kab. |
05-15 13.45 val. |
Nariai |
L.Ūtopienė |
N.Paužaitė |
||||||
2 |
Užsienio kalbų: Pranešimas „ Užsienio kalbos ir dalyko integruotų pamokų planavimas“. |
10 kab. |
05-31 14.40 val. |
Nariai |
S.Šimkuvienė |
N.Paužaitė |
||||||
III. DALIJIMASIS GERĄJA PATIRTIMI | ||||||||||||
1 |
Atvira fizikos pamoka- eksperimentas „ Elektrinių grandinių jungimas. Elektros laidininkų ir izoliatorių samprata“. |
11 kab. |
05-15 8.55 val. |
7 kl. mokiniai |
N.Dilevičienė |
K.Rupšys |
||||||
2 |
Atvira lietuvių kalbos pamoka „ Mįslių valandėlė“. |
4 kab. |
05-16 8.00 val. |
1 kl. mokiniai |
S. Butienė |
N.Paužaitė |
||||||
3 |
Integruota lietuvių kalbos/ muzikos pamoka „ Kelionė laiku. Praeitis“. |
6 kab. |
05-18 8.55 val. |
1 kl. mokiniai |
S.Butienė R.Lukoševičiūtė |
N.Paužaitė |
||||||
4 |
Integruota rusų k./ istorijos pamoka „ Rusė, Rusija, Rusijos federacija“. |
9 kab. |
05-24 8.00 val. |
9 kl. mokiniai |
S.Šimkuvienė |
N.Paužaitė |
||||||
5 |
Atvira rusų k. pamoka „ Ekskursija po mokyklą“. |
Mokyklos erdvės |
05-25 10.55 val. |
8 kl. mokiniai |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
6 |
Apvaliojo stalo diskusija su dalykinės sistemos mokytojais, dirbsiančiais 5 klasėje „Ketvirtokų pasiekimų lygio vertinimas“. | Mokytojų kambarys |
05-31 14.00 val. |
Būsimos 5 klasės mokytojai | N.Paužaitė | K.Rupšys | ||||||
IV. KONKURSAI, VIKTORINOS | ||||||||||||
1 |
,,Jaunojo chemiko“ konkursas. |
12 kab. |
05-09 12.00 val. |
8 kl. mokiniai |
V.Jakubčionienė |
K.Rupšys |
||||||
2 |
SUP mokinių kompiuterinės kalbos viktorina. |
Logopedės kab. |
05-17 12.00 val. |
2-4 kl mokiniai |
A.Celešienė |
N.Paužaitė |
||||||
3 |
Tyrimai Mokinių informacijos priėmimo būdai ir mokymosi stilius. |
Psichologės kab. |
05 mėn. |
5 kl. mokiniai |
I.Pečiulionienė |
N.Paužaitė |
||||||
V. ŠVENTINIAI RENGINIAI | ||||||||||||
1 |
Šventė „Raidelės mano“. |
4 kab. |
05-18 18.00 val. |
1 kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
||||||
2 |
Piešinių konkursas ant asfalto „ Iš amžių glūdumos“ skirtas Tarptautinei Vaikų gynimo dienai. | Aikštė prie mokyklos |
05-19 11.00 val. |
1-4 kl. mokiniai |
R. Vilkinienė |
N.Paužaitė |
||||||
3 |
Šventė „ Lik sveika, pradine mokykla“. |
3 kab. |
05-25 18.00 val. |
4 kl. mokiniai |
S.Kareivienė |
N.Paužaitė |
||||||
VI. BENDRUOMENĖS INFORMAVIMAS IR ŠVIETIMAS | ||||||||||||
1 |
Diena iš dešimtadienio (be pamokų). Dienos išvyka pasirinktu maršrutu. |
Birštono apylinkės Išvyka laivu į Rumšiškes |
05-11 8.30 val. 05-27 11.00 val. |
1-3 kl. mokiniai 4 kl. mokiniai |
S.Butienė R.Vilkinienė S.Kareivienė |
N.Paužaitė N.Paužaitė |
||||||
2 |
Diena iš dešimtadienio (be pamokų). Sporto šventė „Sportuojame kartu“. |
Sporto aikštynas |
05-23 9.00 val. |
1-5 kl. mokiniai |
S.Pečkauskas Kl. mokytojos |
N.Paužaitė |
||||||
3 |
Tėvų konsultavimas SUP mokinių ugdymo klausimais, grupių komplektavimas. |
Logopedės kab. |
05 mėn. 4 sav. , 06 mėn. 1sav. |
SUP vaikai |
A.Celešienė |
N.Paužaitė |
||||||
4 |
Diena iš dešimtadienio (be pamokų). Projektinės veiklos, skirtos Piliakalnio metams, vykdymas. Dienos išvyka pasirinktu maršrutu. |
Kauno marių regioninio parko Pakalniškių piliakalnis |
05-26 8.00-14.00 val. |
1-4 kl. bendruomenė 5-9 kl. bendruomenė |
Kl. auklėtojai Kl.auklėtojai |
N. Paužaitė N.Paužaitė |
||||||
5 |
Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP) : Lietuvių kalba (gimtoji) (raštu); |
12 kab. |
05-26 9.00 val. |
10 kl. mokiniai |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
6 |
Matematika. |
12 kab. |
06-01 9.00 val. |
10 kl. mokiniai |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
7 |
Diena iš dešimtadienio (be pamokų). Mokslo metų baigimo švenčių „ Sveika, vasara!“. |
Salė |
05-29 9.00 val. |
Bendruomenė |
R.Lukoševičiūtė R.Žiūkienė |
N.Paužaitė |
||||||
8 |
Darželio tėvų susirinkimas. |
5 kab. |
05-23 18.00 val. |
Bendruomenė |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
||||||
9 |
Būsimosios pirmos klasės tėvų susirinkimas. |
5 kab. |
05-23 19.30 val. |
Bendruomenė | L.Jarašiūnienė | K.Rupšys | ||||||