KAUNO VAIŠVYDAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
2017 m. kovo mėnesio veiklos planas
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius |
I. METODINIŲ GRUPIŲ VEIKLA | ||||||
1 |
Pradinių klasių: Pranešimas „ Sumažėjusio pažangumo sindromas- priežastys ir pagalba“. |
4 kab. |
03-29 13.40 val. |
Nariai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
2 |
Užsienio kalbų: Pranešimas „ Šiuolaikinės pamokos vadyba“. |
10 kab. |
03-30 13.50 val. |
Nariai |
N.Daukšienė |
N.Paužaitė |
3 |
Gimtosios kalbos , socialinių mokslų ir dorinio ugdymo: Pranešimas „ Dailės terapijos metodai“. |
6 kab. |
03-30 14.40 val. |
Nariai |
D.Skučienė |
N.Paužaitė |
4 |
Gamtamokslinės ir kūno kultūros: Pranešimas „Vaizdo pamokų kūrimas“. |
12 kab. |
03-30 14.40 val. |
Nariai |
V.Jakubčionienė |
K.Rupšys |
II. DALIJIMASIS GERĄJA PATIRTIMI | ||||||
1 |
Integruota lietuvių k. /anglų k. pamoka „ V.Šekspyro „ Romeo ir Džiuljeta“. |
8 kab. |
03-03 8.00 val. |
8 kl. mokiniai |
A.Kašėtienė N.Daukšienė |
N.Paužaitė |
2 |
Integruota pasaulio pažinimo/dailės ir technologijų pamoka „ Ar pažįsti savo kūną. Pagrindinės žmogaus kūno dalys“. |
5 kab. |
03-13 12.00 val. |
2 kl. mokiniai |
R.Vilkinienė |
K.Rupšys |
3 |
Atvira informacinių technologijų pamoka „ Paveikslėlių ar iliustracijų įkėlimas į tekstą“. |
13 kab. |
03-21 12.55 val. 03-23 12.55 val. |
5(1) kl. mokiniai 5(2) kl. mokiniai |
I.Jarmuška | K.Rupšys |
III. KONKURSAI, VIKTORINOS | ||||||
1 |
Geografijos olimpiada „ Mano gaublys“.
|
9 kab. |
03-03 9.50 val. |
6-10 kl. mokiniai |
E.Poderienė |
N.Paužaitė |
2 |
„ Raštingiausias pradinukas (diktanto rašymas)“. |
2 kab. |
03-10 10.55 val. |
3-4 kl mokiniai |
L.Ūtopienė |
N.Paužaitė |
3 |
Piešinių konkursas „Žemė- visų namai“. |
6 kab. |
03-15 8.55-10.35 |
Pageidaujantys |
Dalykų mokytojai |
N.Paužaitė |
4 |
Matematikos konkursas „ Kengūra“. |
2-3 kab. |
03-16 10.55 val. |
2-10 kl. mokiniai |
I.Jarmuška |
K.Rupšys |
5 |
Pasaulinės Žemės dienos viktorina „ Žemė- tu viena“. |
Salė |
03-30 12.55 val. |
5-8 kl. mokiniai |
E.Stankevičiūtė E.Poderienė N.Dilevičienė |
K.Rupšys |
6 |
Saugaus eismo konkursas „ Šviesoforas“. |
Pradinių kl. kabinetai, koridorius |
03-22 12.00 val. |
1-4 kl. mokiniai |
R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
7 | Edukacinis konkursas „ Olympis“ (pavasario sesija). | 6-13 kabinetai | 03 mėn. | Pageidaujantys | Dalykų mokytojai | N.Paužaitė |
IV. PREVENCINĖ VEIKLA | ||||||
1 |
Biologijos pamoka kitaip „ Žalingiems įpročiams – NE!“. |
12 kab. |
03 -13 10.55 val. 12.00 val. 12.55 val. |
10 kl. mokiniai 8 kl. mokiniai 7 kl. mokiniai |
E.Stankevičiūtė G.Gervytė |
K.Rupšys |
2 |
Paskaita „ Sveika mityba“. |
3 kab. |
03-15 9.50 val. 10.55 val. |
3-4 kl. mokiniai |
Saugaus vaiko mokyklos lektoriai |
N.Paužaitė |
3 |
Projektinė veikla „ Pasipriešinimo įgūdžio ugdymas. Narkotikų vartojimo prevencija“. |
2-5 kab. |
03mėn. 20-31 |
1-4 kl. mokiniai |
G.Gervytė |
N.Paužaitė |
4 |
Paskaita „ Saugus kelias namo“. |
4-5 kab. |
03-27 9.50 val. 10.55val. |
1 kl. mokiniai 2 kl. mokiniai |
Saugaus vaiko mokyklos lektoriai |
N.Paužaitė |
5 |
Veiksmo savaitė be patyčių: 1. Stendinis pranešimas „ Mes gyvenam be patyčių“. |
I a. fojė |
03-20 |
1-4 kl. mokiniai |
G.Gervytė |
N.Paužaitė |
2. Stendinis pranešimas „ Gerumo šaukliai“. |
II a. koridorius |
03 mėn. 20-24 |
5-10 kl. mokiniai |
G.Gervytė |
||
3. „ Linkėjimų rytmetys“. |
Kl. kabinetai |
03 mėn.20-24 8.00 val. |
1-10 kl. mokiniai |
Mokytojai |
||
4. Raiškiojo skaitymo konkursas „ Žodžiai įkvepia gerumui“. |
8 kab. |
03-10 8.55 val. |
3-5 kl. mokiniai, darželio auklėtiniai |
G.Gervytė A.Kašėtienė |
||
5. Filmų peržiūrų popietė „ Atraskime grožį žmonėse“. | 8 kab. | 5-10 kl. mokiniai |
G.Gervytė |
|||
V. ŠVIETIMO STEBĖSENA | ||||||
1 | Vertinimo sistemos taikymas pamokoje | Dalykų kabinetai | Visą mėnesį | Mokytojai | N.Paužaitė | K.Rupšys |
VI. PARODOS, AKCIJOS, POPIETĖS, ŠVENTĖS, VARŽYBOS | ||||||
1 |
Pramoginis renginys „Svečiuose- klounas Vytukas“. |
Darželio patalpos, 3 kab. |
03-08 9.20 val. 10.00 val. |
Pageidaujantys |
Auklėtojos, kl. mokytojos |
N.Paužaitė |
2 |
Muzikinė edukacija pagal H.K. Andersono „ Alavinį kareivėlį“. |
Kauno filharmonija |
03-09 13.00 val. |
2-4 kl. mokiniai |
Kl .mokytojos |
N.Paužaitė |
3 |
Projektas- akcija „ Aš- Lietuvos pilietis“: tautinio meno vakaras. |
Salė |
03-10 |
Bendruomenė |
E.Stankevičiūtė R.Lukoševičiūtė R.Žiūkienė |
N.Paužaitė |
4 |
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimao renginiai. | Kauno miesto erdvės |
03-11 |
Bendruomenė |
E.Stankevičiūtė |
K.Rupšys |
5 |
Stendinis pranešimas „Išsaugokime žydrąją planetą“. |
I a. koridorius |
03-17 |
S.Kareivienė |
K.Rupšys |
|
6 |
Technologijų paroda „ Inkilai“. |
II a. fojė |
03-21 |
Pageidaujantys |
V.Žilinskas |
K.Rupšys |
VII. TĖVŲ INFORMAVIMAS IR ŠVIETIMAS | ||||||
1 | Paskaita- seminaras „ Aš skatinu savo vaiką“. | 11 kab. |
03-29 18.00 val. |
Tėvai | G.Gervytė | K.Rupšys |