Eil.Nr.
|
Dalykų pavadinimas
|
Mokinio vardas, pavardė
|
Klasė
|
Mokytojas
|
Apdovanojimas
|
1
|
Tarptautinis konkursas „ Kengūra“:
- matematika
- lietuvių kalba
- anglų kalba
- gamta
- istorija
|
30 mokinių
Vakaris Vilkinis
Paulius Aleinikovas
18 mokinių
Agneta Šimaitytė
Kornelija Kadytė
Titas Zablockis
Justė Giedraitytė
Akvilė Lagunavičiūtė
Gabija Butytė
Gabija Pranckevičiūtė
Kamilė Mačiulskaitė
Simonas Skučas
Nerijus Klimas
Monika Urbonavičiūtė
Osvaldas Česnakas
15 mokinių
Ieva Rutkauskaitė
Kamilė Stankevičiūtė
Dovydas Kandrotas
Simonas Skučas
Auridas Cvilikas
Monika Lankaitė
Nerijus Klimas
Paulius Jakulis
Aistis Rimas
Augustinas Ulanavičius
12 mokinių
Austėja Jurdanaitė
Deimantė Ramanauskaitė
Dominykas Vaičiukynas
Ieva Rutkauskaitė
Simonas Tamošiūnas
13 mokinių
Augustė Dagilytė
Deimantė Burbaitė
Justina Mickaitė
Nerijus Klimas
Osvaldas Česnakas
Rokas Vilkas
Modestas Barštys
|
1-10
1
1
1-10
2
3
5
6
5
7
8
4-10
4
3
5
8
7
10
4
5-10
7
8
10
|
Stanislava Kareivienė
Sigutė Butienė
Laimutė Santockienė
Audronė Kašėtienė
Jolanta Čekanskienė
Audronė Kašėtienė
Saulius Pečkauskas
Natalija Daukšienė
Renata Vilkinienė
Marius Jonaitis
|
50-tuke Lietuvos stipriausiųjų „Nykštukų grupėje“
Oranžinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas Auksinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros
diplomas Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Oranžinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Auksinės kengūros
diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
Sidabrinės kengūros diplomas
|
2
|
Kauno miesto pradinių klasių mokinių konkursas „ Šviesoforas“
|
Titas Janulevičius
Titas Zablockas
Povilas Virbašius
Simonas Tamošiūnas
|
1
2
3
4
|
Laimutė Santockienė
|
Patobulino socialinę, komunikavimo kompetenciją
|
3
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų fotonuotraukų paroda – konkursas „ Lietuvos vaistiniai augalai“
|
Paulina Bartusevičiūtė
Neringa Blažauskaitė
Lukas Laimelis
|
10
8
|
Eglė Stankevičienė
|
II vietos diplomas
Padėka
Padėka
|
4
|
Konkursas skirtas Pasaulinei gyvūnijos dienai paminėti „ Gyvūnų globa- tavo rankose“
|
Agnė Kavaliauskaitė
Gabija Butytė
Ignas Stankus
|
5
6
|
Eglė Stankevičienė
|
Padėka mokiniams ir mokytojai
|
5
|
Kauno regiono mokinių tiriamųjų darbų konferencija „ Pamilti gamtą per jos pažinimą“, skirta prof. T.Ivanausko 131- osioms gimimo metinėms
|
Akvilė Lagunavičiūtė
Liepa Bartusevičiūtė
Neila Požeraitė
Lina Kupčiūnaitė
Andrėja- Marija Murauskaitė
Justinas Pėstininkas
Agnė Kavaliauskaitė
Kamilė Mačiulskaitė
Gabija Butytė
Gabija Pranckevičiūtė
Neringa Blažauskaitė
|
5
6
10
|
Eglė Stankevičienė
|
Padėkos mokiniams ir mokytojai
|
6
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių piešinių ir filmų paroda- konkursas „ Sveikatos skrynia“
|
Deividas Dičkus
Jomantas Mieliauskas
|
10
|
Eglė Stankevičienė
|
I vietos diplomas
II vietos diplomas
Padėka mokytojai
|
7
|
Respublikinis 2014 m. ekologinis konkursas „ Mano žalioji palangė“
|
JMB sambūrio komanda
|
5-10
|
Eglė Stankevičienė
|
I vietos diplomas ir padėka mokytojai
|
8
|
VDU Kauno botanikos sodo projekto ,,Žalių idėjų mokykla‘‘Radijo turnyras
|
15 mokinių
|
8-10
|
Eglė Stankevičienė
|
I vieta šalyje
|
9
|
Respublikinio teisinių žinių konkurso „ Temidė“ I etapas
|
Neringa Blažauskaitė
Aistis Rimas
Dominykas Juočys
Sigitas Januškevičius
Juozas Rekus
|
10
|
Eglė Stankevičienė
Marius Jjonaitis
Sandra Juozulevičienė
Audronė Kašėtienė
|
III vieta
|
10
|
UAB „ Vaiduokliai“ respublikinis konkursas „ Įspūdingiausias moliūgas“
|
5 mokiniai
|
6
|
Eglė Stankevičienė
|
II vietos diplomas
|
11
|
Anglų k. poezijos skaitovų konkursas „ Happy moment- 2014“
|
Monika Lankaitė
|
7
|
Natalija Daukšienė
|
Padėkos mokinei ir mokytojai
|
12
|
Respublikinis mokinių konkursas „ Sportuok, mokykis, tobulėk“
|
Gabija Butytė
|
6
|
Ramunė Lukoševičiūtė
|
Padėkos mokinei ir mokytojai
|
13
|
Respublikinis raiškiojo skaitymo konkursas „ Kelias į Parnasą“
|
Monika Lankaitė
|
7
|
Nijolė Paužaitė
|
Padėkos mokinei ir mokytojai
|
14
|
Kauno Panemunės senelių namų gimtadienių šventė
|
15 mokinių
|
2
|
Sigutė Butienė
|
Padėkos mokytojai, dovanos mokiniams
|
15
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų lesyklų paroda – konkursas
|
Danielius Birutis
|
5
|
Saulius Pečkauskas
|
Nugalėtojo diplomas, padėka mokytojui
|
16
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų inkilų paroda- konkursas
|
Aidas Bieliauskas
Arnas Morkūnas
|
6
7
|
Saulius Pečkauskas
|
Nugalėtojo diplomas, padėka mokytojui
Padėka
|
17
|
Edukacinis konkursas „ Olympus 2014“
|
Aurimas Cvilikas
Monika Lankaitė
Dovydas Kandrotas
Simonas Skučas
Nerijus Klimas
Aidas Palačionis
|
8
7
5
5
7
|
Natalija Daukšienė
|
I laipsnio diplomas
I laipsnio diplomas
III laipsnio diplomas
Padėkos mokiniams ir mokytojai
|
18
|
Vilkaviškio vyskupijos Panemunės parapijos mokyklų piešinių konkursas „ Piešiame šv. Roką“
|
Karina Kazlauskaitė
Vanesa Butkevičiūtė
Gabija Butytė
|
4
5
6
|
Valentina Habdankienė
|
Padėkos mokiniams ir mokytojai
|
19
|
„ Naisių vasaros“ piešinių ir fotografijų konkursas „ Gandrus pasitinkant“
|
Simas Stankus
|
2
|
Sigutė Butienė
|
Prizai mokiniui, padėka mokytojai
|
20
|
Kūrybinis projektas – konkursas „ Žodelis širdelėn- 2014“
|
Agneta Šimaitytė
|
2
|
Sigutė Butienė
|
Padėka mokinei ir mokytojai
|
21
|
Tarptautinė pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų virtuali paroda „ Piešiame kompiuteriu“
|
Vakaris Vikinis
|
1
|
Stanislava Kareivienė
|
Padėkos raštai mokiniui ir mokytojai
|
22
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių darbelių iš atliekų paroda- konkursas „ Kūrybiškas žvilgsnis į atliekas“
|
Vakaris Vikinis
|
1
|
Stanislava Kareivienė
|
Nugalėtojo diplomas
|
23
|
Kauno miesto Panemunės seniūnijos rudeninių puokščių paroda „ Ir nusinešė saulę miškai“ ir Kalėdinių puokščių paroda
|
11 mokinių
|
1-4
|
Stanislava Kareivienė
Sigutė Butienė
Laimutė Santockienė
Nijolė Paužaitė
|
Pažymos mokytojoms
|
24
|
Kauno Panemunės senelių namų rašinių – piešinių konkursas „ Laiškas tremtiniui“ ( renginio globėja -Seimo narė V.M.Čigriejienė )
|
Žaltaras Cirulis
Gabija Prankevičiūtė
Jurgita Mickaitė
|
5
6
7
|
Audronė Kašėtienė
Jolanta Čekanskienė
|
Padėkos mokiniams ir mokyklai
|
25
|
Kauno miesto mokinių konkursas „ Būk sąžiningas“
|
Justina Mickaitė
Deimantė Burbaitė
Augustė Dagilytė
Paulius Krisiūnas
Nerijus Klimas
|
7
|
Marius Jonaitis
|
Pažyma mokyklai
|
26
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų plakatų paroda – konkursas „ Psichoaktyvioms medžiagoms –Ne!”
|
Lukas Eidukaitis
Jokūbas Kazlovas
Laura Vorošilaitė
Justina Mickaitė
Monika Lankaitė
|
7
|
Dijana Skučienė
|
Padėkos mokiniams ir mokytojai
III vietos diplomas
III vietos diplomas
|
27
|
Kauno miesto mokyklų konkursas „ Sveika gyva, Kalėdų viešnia!”
|
Liepa Bartusevičiūtė
Agnė Kavaliauskaitė
Gabija Replevičiūtė
Lukas Maslauskas
Akvilė Lagunavičiūtė
Redas Nemira
Andrėja-marija Murauskaitė
Danielius Birutis
Simonas Skučas
Guoda Barštytė
Viktorija Kiršytė
Vilija Paplauskaitė
Gabija Butytė
Deimantė Buitvydaitė
|
5
6
|
Dijana Skučienė
|
Diplomas
Diplomas
Diplomas
Diplomas
|
28
|
Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos respublikinė paroda- konkursas „ Žiemos puokštė“
|
Agnė Kavaliauskaitė
|
5
|
Dijana Skučienė
|
Padėkos mokinei ir mokytojai
|
29
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų fotonuotraukų paroda- konkursas „ Po medžio ir paukščio sparnais...“
|
Gertrūda Varnaitė
|
9
|
Dijana Skučienė
|
III vietos diplomas
|
30
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų piešinių ir plakatų paroda- konkursas „ Nedeginkite žolės – ten mūsų namai!“
|
Gabrielius Dilys
Simonas Tamošiūnas
Kornelija Kadytė
Vakaris Vilkinis
Ieva Medveckaitė
Vaiva Matakaitė
|
Pr.
4
2
1
2
|
Dijana Skučienė
|
Diplomai mokiniams, padėka mokytojai
Padėkos mokiniams
|
31
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų karpinių paroda „ Laimina miestą angelai“
|
Modestas Barštys
|
10
|
Dijana Skučienė
|
I vietos diplomas
|
32
|
Kauno miesto ugdymo įstaigų tapybos, fotografijos, žemės meno, skulptūrų projektas –pleneras „ Sustabdyta pavasario akimirka Jachtklube“
|
Liepa Bartusevičiūtė
Ąžuolas Bartusevičius
Agnė Kavaliauskaitė
|
5
|
Dijana Skučienė
|
Padėkos mokiniams ir mokytojai
|
33
|
Kauno miesto mokyklų 8 klasių mokinių chemijos konkursas „ Jaunasis chemikas“
|
Ugnė Gailiūtė
Monika Urbonavičiūtė
Lukas Laimelis
Rokas Vilkas
|
8
|
Vilija Jakubčionienė
|
Patobulino gamtamokslinę kompetenciją
|
34
|
Ilgalaikis projektas – plaukimo programa Kauno Centro sporto mokykloje
|
15
|
3
|
Laimutė Santockienė
|
Patobulino sveikatos ir geros savijautos kompetenciją
|
35
|
Europos egzamino I turas
|
20 mokinių
Rimas Aistis
|
9-10
10
|
Marius Jonaitis
|
Padėka mokytojui
Turo nugalėtojas , dovana mokiniui
|
36
|
Europos bandomasis egzaminas
|
27 mokiniai
|
5
|
Marius Jonaitis
|
Patobulino kultūrinio pažinimo dalykinę kompetenciją
|
37
|
Lituanika .lt Respublikinis virtualus gimtosios kalbos konkursas „ Švari kalba - švari galva“
|
5 mokiniai
|
7
|
Jolanta Čekanskienė
|
Surinko nuo 51% iki 62% teisingų atsakymų
|
38
|
Respublikinis vertimų ir iliustracijų konkursas „ Tavo žvilgsnis“
|
Modestas Barštys
Aistis Rimas
Augustinas Ulanavičius
|
10
|
Dijana Skučienė
Natalija Daukšienė
Audronė Kašėtienė
|
Diplomas
Diplomas
Diplomas
|
39
|
Tradicinis paprastų šaškių turnyras „ Kauno ruduo“
|
Erikas Beliauskas
Titas Zablockis
Justina Giedraitytė
Erikas Poderys
|
2
3
4
|
Kastytis Rupšys
|
5 vieta
|
40
|
Kauno miesto bendrojo lavinimo mokyklų mokinių sporto žaidynių šaškių varžybos
|
Lina Kupčiūnaitė
Paulius Kamolovas
Redas Nemira
Herkus Stankevičius
|
5
6
|
Kastytis Rupšys
|
4 vieta
|
41
|
Kauno miesto olimpinio festivalio krepšinio varžybų I turas
|
10 mokinių
|
7-9
|
Rimantas Jankauskas
|
|
42
|
Kauno miesto olimpinio festivalio kvadrato varžybos
- ( berniukai) I turas
- ( mergaitės) I turas
|
12 mokinių
12 mokinių
|
5-6
5-6
|
Rimantas Jankauskas
|
Pogrupyje antra vieta
Pogrupyje antra vieta
|
43
|
Kauno miesto olimpinio festivalio „ Futbolas „ 5x5“ I turas
|
10 mokinių
|
5-8
|
Saulius Pečkauskas
|
III vieta pogrupyje
|
44
|
Kauno miesto olimpinio festivalio 4 klasių kvadrato varžybos
|
12 mokinių
|
3-4
|
Saulius Pečkauskas
|
Patobulino kūno kultūros, sveikatos, geros savijautos kompetenciją
|
45
|
Kauno apskrities VPK Kauno miesto moksleivių viktorina „ Būk saugus“
|
12 mokinių
|
3
|
Laimutė Santockienė
|
5 vieta
|
46
|
Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos Tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimas
|
Bendruomenė
|
5-10
|
Eglė Stankevičienė
|
Pažyma mokyklai
|
48
|
Lietuvos zoologijos sodo akcija „ Gilė – 2014“
|
Bendruomenė
|
5-10
|
Eglė Stankevičienė
|
Padėkos raštas mokiniams
|
49
|
Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pilietinė iniciatyva „ Atmintis gyva, nes liudija“
|
Bendruomenė
|
1-10
|
Marius Jonaitis
|
Padėka mokyklai
|
50
|
Vaikų linijos „Veiksmo savaitė be patyčių“
|
Bendruomenė
|
1-10
|
Sandra Juozulevičienė
|
Padėka mokyklai
|
51
|
Mažojo Princo fondo iniciatyva „ Visa Lietuva skaito vaikams“
|
Bendruomenė
|
1-4
|
Sigutė Butienė
|
Pažymėjimas mokyklai ir mokytojai
|
52
|
Kauno miesto mokyklų projektas –akcija „ Giedok, kad esi“:
1. Piešinių , plakatų ciklas : 11 pagyrimų Lietuvai“
2. Poezijos skaitymo maratonas „ Nuo-„ Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą“, iki – „ Pasauliu netikiu, o Pasaka tikiu“
3. Flashmobas „ Aš tikrai myliu Lietuvą“
|
Bendruomenė
|
1-10
|
D.Skučienė
Audronė Kašėtienė
Jolanta Čekanskienė
Eglė Stankevičienė
|
Padėka mokyklai
|
53
|
Olweus patyčių prevencinės programos įgyvendinimas
|
Bendruomenė
|
1-10
|
Sandra Juozulevičienė
|
|