KAUNO VAIŠVYDAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
2016 m. gruodžio mėnesio veiklos planas
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius |
1 |
Posėdžiai Metodinės tarybos Darbotvarkė:
|
Dir. kab. |
12-03 14.40 val. |
Nariai |
S.Butienė |
K.Rupšys |
Mokyklos tarybos Darbotvarkė:
|
8 kab. |
12-14 14.40 val. |
Nariai |
A.Kašėtienė |
K.Rupšys |
|
2 |
Metodinių grupių veikla 1. Darbotvarkė (visų grupių)
|
Kabinetai |
12 mėn. 1-2 savaitės |
Nariai |
Pirmininkai |
K.Rupšys |
2. Užsienio kalbų: Pranešimas „ Kalbinės veiklos rūšių sąveika mokant užsienio kalbos“. |
10 kab. |
12-06 14.40 val. |
Nariai |
Ž. Bazarienė |
N.Paužaitė |
|
3 |
Atviros pamokos Chemijos „Va grupė. Azotas“. |
12 kab. |
12-13 10.55 val. |
10 kl. mokiniai |
V.Jakubčionienė |
K.Rupšys |
4 |
Integruotas ugdymas 1. Anglų kalbos/biologijos „ Žmogaus kūno fabrikas“. |
12 kab. |
12-06 12.55 val. |
10 kl. mokiniai |
N.Daukšienė E.Stankevičiūtė |
N.Paužaitė |
2. Dailės/istorijos „Laiko ženklai drabužių stiliuose“. |
9 kab. |
12-12 8.00 val. |
8 kl. mokiniai |
D.Skučienė I.Januškevičienė |
N.Paužaitė |
|
3. Tikybos/etikos „ Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventimo ypatumai įvairiose kultūrose“. |
12 kab. |
12-14 12.00 val., 13.55 val. |
5 kl. mokiniai 6 kl. mokiniai |
D. Bajarūnienė S.Šimkuvienė |
N.Paužaitė |
|
5 |
Olimpiados (I turas) 1. Fizika. |
11 kab. |
12-05 8.00 val. |
9-10 kl. mokiniai |
N.Dilevičienė |
K.Rupšys |
2. Chemija. |
12 kab. |
12-10 9.50 val. |
9-10 kl. mokiniai |
V.Jakubčionienė |
K.Rupšys |
|
3. Biologija. | 12 kab. |
12-12 8.00 val. |
9-10 kl. mokiniai |
E.Stankevičiūtė |
K.Rupšys |
|
6 |
Tėvų informavimas ir švietimas Susirinkimas „ Ugdymo(si) situacija 10 klasėje: sprendimų būdų paieška“. |
10 kab. |
12-01 18.00 val. |
10 kl. bendruomenė |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
7 |
Minėtinos datos Renginiai, skirti gruodžio 9-ajai Tarptautinei antikorupcijos dienai: 1. Rašinių konkursas „ Korupcijai –NE!“. |
9 kab. |
12-05 13.50 |
5-7 kl. mokiniai |
G.Gervytė |
N.Paužaitė |
2. Stendinis pranešimas „ Korupcijos žala visuomenei“. |
I a. fojė | 12-15 | G.Gervytė | N.Paužaitė | ||
3. Diskusija „ Korupcija- naudinga ar žalinga?“. |
9 kab. |
12-19 13.50 val. |
9 kl. mokiniai |
G.Gervytė I.Januškevičienė |
N.Paužaitė | |
8 |
Dienos iš dešimtadienio 1. Teatro diena: 1. Spektaklis „ Kalėdų saulė“. |
Kauno lėlių teatras |
12-15 14.00 val. |
1-2 kl. mokinai |
S.Butienė R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
2. Spektaklis „ Megztinis“.
|
Kauno kamerinis teatras Švč. M.Marijos |
12-22 14.00 val. |
3-4 kl. mokiniai |
L.Ūtopienė S.Kareivienė |
N.Paužaitė |
|
2. Dvasinio susikaupimo valanda: Šv. Mišios švč. M.Marijos Panemunės bažnyčioje. |
Panemunės bažnyčia |
12-23 9.00 val. |
Bendruomenė | Kl. auklėtojai |
K.Rupšys |
|
9 | Šventės, konkursai, parodos
1. Tautodailininko Viktoro Žilinsko tapybos ant medžio lentų paroda „Šventieji“. |
I a. koridorius |
12-06 10.55 val. |
Bendruomenė |
V.Žilinskas |
N.Paužaitė |
2. Kompiuterinių piešinių paroda „ Žiemos fantazija“. |
II a. koridorius | 12-09 | Pageidaujantys | I.Jarmuška | N.Paužaitė | |
3. Kalėdinių piešinių, floristinių kompozicijų konkursas „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!“. |
Mokyklos erdvės |
12 mėn. |
Bendruomenė |
D.Skučienė E.Stankevičiūtė |
N.Paužaitė |
|
4. Popietė „ Kaip kiškutė Dutė Kalėdų ieškojo“. |
Salė |
12-20 17.30 |
1-4 kl. mokiniai |
1-4 kl. mokytojos |
N.Paužaitė |
|
5. Advento vakaras „ Kalėdų belaukiant“. |
Salė |
12-22 19.00 val. |
Mikrorajono bendruomenė |
E.Stankevičiūtė |
K.Rupšys |
|
6. Popietė „ Kalėdų senelio belaukiant...“ |
Vaikų darželis |
12-22 18.00 val. |
Darželio bendruomenė | Auklėtojos | N.Paužaitė | |
10 |
Stendiniai pranešimai „ Laukiame šv. Kalėdų“ |
I a. koridorius |
12-06 |
S.Butienė |
N. Paužaitė |