KAUNO VAIŠVYDAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
2016 m. balandžiomėnesioveiklos planas
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius |
1 |
Metodinių grupių veikla 1. Pradinių klasių: Pranešimas „ Mokinių kūrybiškumo ugdymas“. |
3 kab. |
04-14 13.00 val. |
Nariai |
S.Kareivienė |
N.Paužaitė |
2. Gimtosios kalbos, istorijos, dorinio ir meninio ugdymo : Pranešimas „ Kalbos kultūros mokymo ypatybės“. |
8 kab. |
04-21 14.40 val. |
Nariai |
J.Čekanskienė |
N.Paužaitė |
|
2 | Atviros pamokos
1. Kūno kultūros „ Olimpinę ugnelę į kiekvieno širdelę“. |
Salė |
04-08 8.00 val. |
5 kl. mokiniai |
L.Čečinaitė |
K.Rupšys |
2. Muzikos „ Lietuvių liaudies instrumentai“. |
6 kab. |
04-18 8.00 val. |
5kl. mokiniai |
R.Lukoševičiūtė |
N.Paužaitė |
|
3. Chemijos „ Fizikiniai ir cheminiai reiškiniai“. |
12 kab. |
04-19 12.55 val. |
8kl. mokiniai |
V.Jakubčionienė |
K.Rupšys |
|
4. Apvaliojo stalo diskusija „ Pilietiškas pilietis : koks jis?“. |
9 kab. |
04-25 13.50val. |
9kl. mokiniai | I.Januškevičienė |
N.Paužaitė |
|
3 |
Integruotas ugdymas 1. Anglų kalbos/ technologijų pamoka „Keisčiausios profesijos“.
|
10 kab. |
04-08 12.00 val. |
9 kl. mokiniai |
N.Daukšienė S.Pečkauskas |
N.Paužaitė |
2. Lietuvių kalbos/dailės ir technologijų pamoka „Sraigė- lėtai judantis minkštas gyvūnas“. |
2 kab. |
04-14 9.50 val. |
2 kl. mokiniai |
L.Ūtopienė |
N.Paužaitė |
|
3. Tikybos/ etikos pamoka „Vaikų Velykėlės- rieda atrieda margučiai“. |
Mokyklos kiemas |
04 mėn. 1 sav. |
1-4kl. mokiniai |
D.Bajarūnienė A.Šiugždinienė |
N.Paužaitė |
|
4 |
Konkursai, olimpiados 1. Konkursas „ Raštingiausias pradinukas“. |
4 kab. |
04-08 10.55 val. |
3-4 kl. mokiniai |
S.Butienė |
N. Paužaitė |
2. „ Jaunųjų gamtos mylėtojų“ olimpiada. |
4 kab. |
04-13 12.00 val. |
4 kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|
5 |
Tyrimai Mokymosi stiliaus nustatymas. |
04 mėn. 1-2 sav. |
1-4 kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|
6 |
Mokinių mokymosi pasiekimų patikrinimas (II pamokos metu) 2 kl. 04-26 (A)- rašymas 04-28 (K)- skaitymas |
3 kab. |
L.Ūtopienė |
N.Paužaitė |
||
4 kl. 04-26 (A)- rašymas 04-28(K)- skaitymas |
4 kab. |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|||
6 kl. 04-27 (T)- rašymas 04-29 (Penkt.)- skaitymas |
8 kab. |
A.Kašėtienė |
N.Paužaitė |
|||
8 kl. 04-19 (A)- rašymas 04-21 (K) – skaitymas 04-25 (Penkt.)- matematika |
8 kab. 12 kab. |
A.Kašėtienė I.Jarmuška |
N.Paužaitė N.Paužaitė |
|||
7 |
Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas (PUPP)
1. Lietuvių kalba(gimtoji) žodžiu. |
12 kab. |
04-08 9.00 val. |
10kl. mokiniai |
A.Kašėtienė |
K.Rupšys |
8 |
`Užsienio kalbų pasiekimo lygio testai 1. Anglų k. |
10 kab. |
04-19 9.00-11.00 val. |
10 kl. mokiniai |
N.Daukšienė |
N.Paužaitė |
2. Rusų k. |
11 kab. |
04-20 9.00-11.00 val. |
10 kl. mokiniai |
S.Šimkuvienė | N.Paužaitė | |
9 |
Dienos iš dešimtadienio Socialinės veiklos diena: Aplinkos tvarkymo akcija „Švarus mūsų kiemas- graži Lietuva“. |
Mokyklos teritorija |
04-15 9.00 val. |
Bendruomenė |
R.Rudžionienė |
K.Rupšys |