KAUNO VAIŠVYDAVOS PAGRINDINĖ MOKYKLA
2016 m. kovo mėnesio veiklos planas
Eil. Nr. |
Renginio pavadinimas | Vieta | Data ir laikas | Dalyvauja | Atsakingas | Koordinatorius |
1 |
Posėdžiai: 1. Mokyklos tarybos Darbotvarkė:
|
8 kab. |
03-02 14.00 val. |
Nariai, mokinių tarybos atstovai , mokytojai, UAB „ Pontem“ atstovai |
A.Kašėtienė |
K.Rupšys |
2. Administracinis Darbotvarkė:
|
Mokytojų kambarys |
03-07 11.40 val. |
Mokytojai |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
|
3. Metodinės tarybos Darbotvarkė:
|
10 kab. |
03-30 14.45 val. |
Nariai |
S.Pečkauskas |
K.Rupšys |
|
2 |
Metodinių grupių veikla 1. Pradinių klasių: Pranešimas „ Skaitymas- svarbi kalbinio ugdymo dalis“. |
5 kab. |
03-18 12.00 val. |
Nariai |
R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
2. Užsienio kalbų: Pranešimas „Pozityvumo ir natūralumo svarba ugdant gabių vaikų užsienio kalbos gebėjimus“. |
10 kab. |
03-24 10.00 val. |
Nariai |
S.Šimkuvienė |
N.Paužaitė |
|
3.Gamtamokslinės ir kūno kultūros : Pranešimas „ Klimato kaitos priežastys ir pasekmės“. |
7 kab. |
03-31 14.45 val. |
Nariai | V.Jakubčionienė | K.Rupšys | |
3 |
Atviros pamokos 1. Matematikos „ Daugyba iki 1000. Mano knygos“. |
3 kab. |
03-08 8.00 val. |
3 kl. mokiniai |
S. Kareivienė |
N.Paužaitė |
2. Pasaulio pažinimo „ Ką reiškia žodis „ Lietuva“. |
5 kab. |
03-10 8.55 val. |
1 kl. mokiniai |
R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
|
3. Informacinių technologijų „ Paveikslėlių ar iliustracijų įkėlimas į tekstą“. |
13 kab. |
03-15 9.50 val. |
5 kl. mokiniai |
I.Jarmuška |
K.Rupšys |
|
4. Lietuvių kalbos „ P.Hasas. Istorija apie obelį“. Sinonimai gali pakeisti vienas kitą. |
4 kab. |
03-16 8.00 val. |
4 kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|
5.Lietuvių kalbos „Velykos“. |
2 kab. |
03-18 8.55 val. |
2 kl. mokiniai | R.Vilkinienė | N.Paužaitė | |
4 |
Integruotas ugdymas 1. Dailės/ muzikos/istorijos pamoka„M.K. Čiurlionio gyvenimas ir kūryba“.
|
6 kab. |
03-14 12.55 val. |
10kl. mokiniai |
D.Skučienė R.Lukoševičiūtė I.Januškevičienė |
N.Paužaitė |
2. Tikybos/ etikos/šokio pamoka „Vaikų Velykėlės netradicinėje aplinkoje“. |
Salė |
03-17 9.50 val. |
3,4kl. mokiniai |
D.Bajarūnienė A.Šiugždinienė |
N.Paužaitė |
|
3. Lietuvių kalbos/anglų kalbos pamoka „ V.Šekspyras „ Romeo ir Džiuljeta“. |
8 kab. |
03-31 10.55 val. |
10 kl. mokiniai |
A.Kašėtienė N.Daukšienė |
N.Paužaitė |
|
5 |
Projektinė veikla 1. „Mano knygelės“. |
2,5 kab. |
03 mėn. 2-3 sav. |
1-2 kl. mokiniai |
R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
2. „ Kolega- kolegai“- praktinio darbo konsultacijos retesnių kalbos sutrikimų šalinimo, metodinių priemonių klausimais (projekto apibendrinimas). |
4 kab. |
03-31 12.00 val. |
III mikrorajono logopedai ir specialieji pedagogai |
A.Celešienė |
N.Paužaitė |
|
6 |
Konkursai, olimpiados 1. Tarptautinis „Kengūros“ konkursas: 1.1 „ Gamtos Kengūra“, 1.2 „ Matematikos Kengūra“. |
12 kab. 7 kab. |
03-04 9.50 val. 03-17 12.00 val. |
Pageidaujantys Pageidaujantys |
E.Stankevičiūtė I.Jarmuška |
N. Paužaitė N.Paužaitė |
2. Lietuvių kalbos olimpiada (I turas). |
4 kab. |
03-08 9.50 val. |
4kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|
3. Matematikos olimpiada ( I turas). |
4 kab. |
03-10 8.00 val. |
4kl. mokiniai |
S.Butienė |
N.Paužaitė |
|
4. Saugaus eismo konkursas „Šviesaforas“ (I etapas) |
Pradinių klasių kabinetai |
03-17 11.00 val. |
1-4 kl. mokiniai |
Kl. mokytojos | N.Paužaitė | |
7 |
Šventės, popietės, viktorinos 1. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos „Laisvės pavasaris 2016“ šventinis minėjimas – koncertas. |
Salė |
03-09 18.00 val. |
Bendruomenė, Panemunės seniūnija, Seimo narė |
E.Stankevičiūtė R.Lukoševičiūtė |
K.Rupšys |
2. Dalyvavimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiuose- žr. Kauno Švietimo skyriaus kovo mėnesio renginių planą. |
Numatytos Kauno miesto erdvės, vietos. |
03-11 Nuo10.00 |
V.M.Čigriejienė Bendruomenė |
N.Paužaitė |
K.Rupšys |
|
3. Spalvų savaitė. |
Pradinių klasių kabinetai |
val. 03 mėn. |
1-4 kl. mokiniai |
R.Vilkinienė |
N.Paužaitė |
|
4. Viktorina „ Žeme, tu viena!“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti. |
Salė |
3 sav. 03-14 12.00 val. |
2-5 kl. mokiniai, Kunigaikščio Vaidoto mokyklos –daugiafunkcio centro mokiniai |
E.Stankevičiūtė |
K.Rupšys |
|
8 |
Parodos 1. Paroda „ Inkilų įvairovė“. |
II a. fojė |
03-03 |
Pageidaujantys |
S.Pečkauskas |
K.Rupšys |
2. Piešinių paroda „ Žemė – visų planeta“. |
II a. koridorius |
03-15 |
1-10kl. mokiniai |
D.Skučienė |
N.Paužaitė |
|
3. Darbų paroda „Velykų mozaika“. |
II a. fojė | 03-17 |
1-10 kl. mokiniai |
D.Skučienė | N.Paužaitė | |
9 |
Stendiniai pranešimai 1. „ Saugokime žydrąją planetą“. |
I a. koridorius |
03-15 |
S.Kareivienė |
N.Paužaitė |
|
10 | Sportiniai renginiai
1Tarpklasinės šaškių varžybos: 1.1Pradinių klasių, |
5 kab. |
03-03 13.00 val. |
1-4 kl. mokiniai |
K.Rupšys |
K.Rupšys |
2. Dalykinės sistemos klasių |
5 kab. |
03-30 13.00 val. |
5-10 kl. mokiniai |
K.Rupšys |
K.Rupšys |
|
3. Tarpklasinės krepšinio 3x3 varžybos. |
Salė |
03-07 13.50 val. |
7-10 kl. mokiniai | L.Čečinaitė | K.Rupšys | |
11 |
Prevencinė veikla 1. Veiksmo savaitė „Be patyčių 2016“. |
03-14 -20 |
1-10 kl. mokiniai, mokinių taryba |
E.Stankevičiūtė I.Pečiulionienė |
N.Paužaitė |
|
12 |
Kvalifikaciniai renginiai 1. Civilinės ir priešgaisrinės saugos mokymai |
10 kab. |
03-21 9.00 val. |
Darbuotojai |
R.Rudžionienė |
K.Rupšys |