Apie EMA

EMA – tai elektroninė mokymosi aplinka, kuri leidžia diferencijuoti ir individualizuoti mokymo(si) procesą ir suteikia interaktyvią motyvavimo sistemą. Elektroninė mokymosi aplinka skirta mokiniams, besimokantiems matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos, gamtos ir žmogaus, pasaulio pažinimo, biologijos, istorijos bei geografijos dalykų.

EMA sandara

Užduotys planšetėms ir kompiuteriui
Paskirkite elektronines užduotis atlikti planšetėje arba kompiuteryje.
Naujiena
Vadovėlis
Teorija, užduotys, virtualūs mokymosi ištekliai, infografikai ir santraukos kiekvienai temai.
Diagnostiniai testai
Diagnostiniai testai skirti mokinių pasiekimų lygiui nustatyti.
Rezultatai ir motyvavimo sistema
Mokinių atlikti darbai ir rezultatai bei motyvavimo sistema Safaris mokymuisi skatinti.

Dalykai

Kiek kainuoja EMA elektroninė mokymosi aplinka 2023-2024 m.m.?

EMA užduotys

1 pasirinkto EMA dalyko licencija 1 mokiniui.

• Diagnostiniai testai
  • Diferencijuoti užduočių rinkiniai
  • Automatiškai taisomų greito pasitikrinimo užduočių rinkiniai.**
  • Virtuali pasiekimų lenta „SAFARIS“
  • Individualios mokinio pažangos atvaizdavimas
  • Elektroninis vadovėlis ir mokytojo knyga.***
  • Virtualūs seminarai su kvalifikacijos pažymėjimais

** 2-4 kl. pasaulio pažinimo ir 5–8 kl. mokomuosiuose dalykuose
*** 5 kl. gamtos ir žmogus ir matematikos mokomiesiems dalykams

Informatika 3-4 kl.

NEMOKAMAI*

Užsakyti dabar

• * Perkant matematikos, lietuvių kalbos arba pasaulio pažinimo 3-4 klasių licencijas 2023-2024 mokslo metams – informatikos dalykas DOVANA.
  • Informatikos turinyje rasite 20 temų, 180 užduočių, padengiančių visas informatikos bendrosios programos turinio sritis.

Informatikos dalykas rengtas remiantis pradinio ugdymo informatikos bendrosios programos metmenimis ir tyrimo „Mokyklų potencialo ir pasirengimo įgyvendinti integruotą informatikos programą pradiniame ugdyme“ rekomendacijomis.

Turite klausimų?

Dėl papildomos informacijos kreipkitės [email protected], skambinkite +370 5 207 8237

Mokytojų patirtis su EMA

Apie UAB „Ateities pamoka“

Mūsų misija – pateikti veiksmingiausią pagalbinę mokymosi priemonę, motyvuojančią mokinius, įtraukiančią tėvus ir palengvinančią mokytojų darbą.

Elektroninių edukacinių priemonių kūrėja UAB „Ateities pamoka“ 2014 m. sukūrė internetinę mokymo, mokymosi ir pasiruošimo brandos egzaminams sistemą „Egzaminatorius.lt“, apdovanotą „Metų gaminio“ aukso medaliu. Bendrovė „Ateities pamoka“ yra oficiali Švietimo aprūpinimo centro mokymo priemonių tiekėja, o sukurta sistema „Egzaminatorius.lt“ įtraukta į skaitmeninių mokymo priemonių aprašų saugyklą.

Turite klausimų?

Mielai į juos atsakysime!